ADVENTURE LIETUVA

Pradžia

Adventure istorija

Adventure duomenų bazė

Kontaktai
Adventure, kompanijų, serijų ir kūrėjų paieška


Pilna paieška
Kitomis kalbomis:
English (Angliškai)
Grįžti į pagrindinį duomenų bazės puslapį
Lūžęs kardas: Mirties angelas
(Kiti pavadinimai)
Pavadinimas originalo kalba:Broken Sword: The Angel of Death
Serija:Lūžęs kardas
Išleidimo data:2006 09 15
Autorius:Čarlzas Sesilis (Charles Cecil)
Neilas Ričardsas (Neil Richards)
Kūrėjų kompanija:Revolution Software
Leidėjų kompanija:THQ France
Šalis:Jungtinė Karalystė
Pagrindinės temos:Nuotykių, Trileris
Perspektyva:Trečio asmens (Judrūs stebėjimo taškai)
Valdymas:Point and Click
Klaviatūra
Grafika:3D
Garsas:Pilnas garsas
Veiksmo pradžios vieta ir laikas:Jungtinės Amerikos Valstijos, Dabartis
Diskų skaičius:1 DVD
Scenarijaus aprašymas

Džordžas Stobartas dirba laiduotojų kontoroje prastame Niujorko rajone. Jo didžiųjų nuotykių dienos, o taip pat ir draugystė su prancūze Nikole – jau praeitis.

Tik štai vieną vakarą atėjęs į darbą Džordžas savo kabinete randa žavią merginą, prisistačiusią Ana Marija. Vietoje prašymo laiduoti ji karštligiškai ima kalbėti apie kažkokį rankraštį, kurį ji turinti, bei apie ją užmušti ketinančius žmones. Džordžui nespėjus nė gerai paaiškinti, kad jis – tik paprastas teisininkas – į kontorą įgriūva trys be reikalo burnos aušinti nenusiteikę vyrai.

Viskam pakrypus tokia linkme Džordžas nėra linkęs palikti Anos Marijos likimo valiai – jiedu bėga ir ima veikti kartu. Reikia išsiaiškinti, kas užšifruota Anos Marijos rankraštyje...

Kūrinio aprašymas

Kaip ir praeitame serijos žaidime “Lūžęs kardas: Miegantis slibinas“, čia daugiau veiksmo, nei pokalbių. Vėl pagrindiniam herojui tenka laipioti pastatų sienomis, nepastebėtam įsliūkinti į saugomas vietas. Atsižvelgiant į fanų išsakytą kritiką praeitam žaidimui, kai kurių sprendimų, tiesa, atsisakyta: kur kas mažiau reikia stumdyti dėžių, taip pat, nepaisant kūrėjo Čarlzo Sesilio kažkada pasakytos frazės “Point and click adventure mirė. Tegyvuoja adventure!”, šiame žaidime vėl grįžta prie point and click valdymo sistemos, nors galima herojų valdyti ir klaviatūra. Grafika, palyginus su trečiuoju serijos žaidimu, taip pat nedaug pasikeitė. Vienas daugiau kritikos sulaukusių šio adventure elementų – neišbaigtumas, gadinantis atmosferą (pavyzdžiui, slapta užėjęs į saugomą vietą Džordžas neuždaro durų, vieną kartą degęs dalykas paskui rodomas nė kiek neapdegęs ir t.t.). Susilaukė kritikos ir antraplanių veikėjų stereotipiškumas, tačiau jis yra būdingas visai serijai.

Reikalavimai kompiuteriui
Procesorius: Pentium IV 1,4 GHz
Operatyvioji atmintis: 256 MB
Vaizdo plokštė: 128 MB
Diskasukis: 4x
Minimali vieta kietajame diske: 2,6 GB
DirectX: 9