ADVENTURE LIETUVA

Pradžia

Adventure istorija

Adventure duomenų bazė

Kontaktai
Adventure, kompanijų, serijų ir kūrėjų paieška


Pilna paieška
Kitomis kalbomis:
English (Angliškai)
Gabrielius Naitas: Protėvių nuodėmės
Pavadinimas originalo kalba:Gabriel Knight: Sins of the Fathers
Serija:Gabrielius Naitas
Išleidimo data:1994
Autorius:Džeinė Džensen (Jane Jensen)
Kūrėjų kompanija:Sierra On-Line
Leidėjų kompanija:Sierra On-Line
Šalis:Jungtinės Amerikos Valstijos
Pagrindinės temos:Detektyvas, Mistinis
Perspektyva:Trečio asmens (Statiški stebėjimo taškai)
Valdymas:Point and Click
Grafika:Pieštinė
Garsas:Pilnas garsas
Veiksmo pradžios vieta ir laikas:Jungtinės Amerikos Valstijos, Dabartis
Diskų skaičius:1 kompaktinis diskas
Scenarijaus aprašymas

Naujasis Orleanas garsėja baugiomis istorijomis apie afrikiečių vergų ten praktikuotą paslaptingą vudu tikėjimą. Todėl prasidėjusi žiaurių ritualizuotų žmogžudysčių serija turbūt sukrečia gyventojus dar labiau nei sukrėstų kur nors kitur.

Gabrielius Naitas, mažo knygynėlio istoriniame miesto prancūzų rajone savininkas, nusprendžia apie žmogžudystes parašyti knygą. Atrodo, nebus sunku, nes bylą tiriantis detektyvas - jo vaikystės draugas. Tačiau norint parašyti tikrai gerą knygą interviu neužtenka ir Gabrielius pats ima domėtis byla bei Naujojo Orleano legendomis.

Tuo pat metu jį pradeda kamuoti košmarai, jis sulaukia keisto skambučio iš Vokietijos, o jo močiutė paprašo darsyk peržiūrėti jo tragiškai žuvusio tėvo daiktus. Galbūt su Naujojo Orleano paslaptimis Gabrielių sieja kažkas daugiau nei tik ši byla?

Kūrinio aprašymas

Tai - vienas svarbiausių žanro istorijoje adventure. Džeinė Džensen čia atkuria puikią tamsią ir mistišką atmosferą, galima įsijausti į pagrindinį herojų. Pagrindinė savybė, kuria jis skiriasi nuo ankstesnių adventure - jis iš esmės yra skirtas suaugusiesiems. Ne vien todėl, kad čia yra smurto ar sekso (pastarųjų nėra daugiau, nei įprastame filme), bet taip pat ir pati istorija yra sudėtinga, persipynusi su daugybe realiai vykusių istorinių faktų, kuriuos žaidimo autorė gerai ištyrinėjo, herojų charakteriai sudėtingi ir įdomūs. Adventure istorija kurta ne kaip iki tol buvusių adventure, kurių istorijos būdavo gana paprastos, bet kaip filmo ar knygos (ir iš tiesų Džeinė Džensen paskui pagal šį žaidimą parašė knygą) - tai tada buvo nauja, tačiau vėliau buvo sukurta daugiau tokių adventure ir jie tapo žanro klasika.

Adventure valdomas pasirenkant veiksmą ir paskui spaudžiant ant vietos, kur norima jį atlikti. Klausimai, kuriuos galima užduoti pašnekovams, yra dviejų rūšių: tokie, kuriuos galima užduoti tik vienam jų ir tokie, kuriuos galima užduoti visiems. Pokalbiai yra netrumpi, juose atsiskleidžia veikėjų charakteriai ir siužetas.

Reikalavimai kompiuteriui
Procesorius: 386
Operatyvioji atmintis: 4 MB
Vaizdo plokštė: VGA
Diskasukis: 2x
Minimali vieta kietajame diske: 2 MB
Kitos kūrinio interpretacijos:
Grožinė literatūra:
Grožinės literatūros kūrinio pavadinimasAutoriusDataŽanras
Gabrielius Naitas: Protėvių nuodėmės (Gabriel Knight: Sins of the Fathers)Džeinė Džensen (Jane Jensen)1997Romanas
Grįžti į pagrindinį duomenų bazės puslapį