ADVENTURE LIETUVA

Pradžia

Adventure istorija

Adventure duomenų bazė

Kontaktai
Adventure, kompanijų, serijų ir kūrėjų paieška


Pilna paieška
Kitomis kalbomis:
English (Angliškai)
Grįžti į pagrindinį duomenų bazės puslapį
Gabrielius Naitas 3: Šventas kraujas, prakeiktas kraujas
Pavadinimas originalo kalba:Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned
Serija:Gabrielius Naitas
Išleidimo data:1999 11 19
Autorius:Džeinė Džensen (Jane Jensen)
Kūrėjų kompanija:Sierra On-Line
Leidėjų kompanija:Sierra On-Line
Šalis:Jungtinės Amerikos Valstijos
Pagrindinės temos:Detektyvas, Mistinis
Perspektyva:Trečio asmens (Laisvas stebėjimo taškas)
Valdymas:Point and Click
Grafika:3D
Garsas:Pilnas garsas
Veiksmo pradžios vieta ir laikas:Prancūzija, Dabartis
Diskų skaičius:3 kompaktiniai diskai
Scenarijaus aprašymas

Gabrielių Naitą nusamdė princas Džeimsas – Anglijoje gyvenantis nuverstos Albanijos karališkosios šeimos palikuonis. Jis prašė saugoti jo naujagimį sūnų, pas kurį naktimis lankosi paslaptingi įsibrovėliai.

Jau kitą naktį kūdikis buvo pagrobtas. Gabrielius nusivijo grobikus, įlipo į tą patį traukinį. Tačiau traukinyje nusikaltėliai Gabrielių sumušė bei pabėgo vienoje pakelės stočių.

Atsipeikėjęs ir pernakvojęs vietiniame viešbutyje Gabrielius imasi ieškoti dingusio vaiko. Pasirodo, tą pačią naktį į šį nedidelį pietų Prancūzijos miestelį Ren Le Šato atvyko turistų grupė, kurios tikslas – pasak legendų kažkur netoliese užkasto lobio paieškos – ir įtariamuoju gali būti bet kas iš jų. Pasitikėjimo nekelia ir kai kurie vietos gyventojai. Atrodo, šis mažas miestelis turi daugybę savų paslapčių bei legendų ir Gabrielius ima jausti, kad net ir jo užsakovas žino kur kas daugiau, nei jam sako…

Kūrinio aprašymas

Trečias adventure Gabrieliaus Naito serijoje pirmasis panaudoja visišką 3D grafiką kartu su trečio asmens perspektyva. Žaidėjas gali judinti kamerą atskirai nuo herojaus, pažvelgti į bet kurią vietą bet kokiu kampu ir nuotoliu, tad aplinka itin realistiška. Tai buvo vienas paskutinių žaidimų prieš tai, kas dažnai įvardijama kaip žanro mirtis ir nors buvo planuota, kad tokia grafikos sistema bus naudojama ir įvairiems kitiems Sierra adventure, kaip pavyzdžiui “Laris 8”, taip neatsitiko, nes po Gabrieliaus Naito 3 “Sierra” nutraukė adventure kūrimą. Kaip ir kiti Džeinės Džensen žaidimai “Gabrielius Naito 3” istorija remiasi tikrais faktais – pati žaidimo autorė atliko tyrinėjimus būdama toje vietoje, kur ir vyksta veiksmas (pietų Prancūzijoje). Pokalbių metu temos pasirenkamos nebe nurodant sakinius, bet paveikslėlius. Gabrielius Naitas naudojasi moderniomis technologijomis, dalis tyrimo atliekama kompiuteriu. Žaidimas suskirstytas į “laiko blokus”, kurių kiekvienas apima kelias valandas ir kiekvieno jo metu žaidimo herojai daro kažką kitą, vystosi istorija. Žaidime naudojamas kompiuteris, kuriuo atliekamos užduotys neretai vertinamos kaip vienos įdomiausių adventure žanre. Istorija, kaip įprasta serijai, susijusi su daug tikrų legendų bei realiai įvykusių neišaiškintų faktų.

Reikalavimai kompiuteriui
Procesorius: Pentium 166 MHz
Operatyvioji atmintis: 32 MB
Diskasukis: 4x