ADVENTURE LIETUVA

Pradžia

Adventure istorija

Adventure duomenų bazė

Kontaktai
Adventure, kompanijų, serijų ir kūrėjų paieška


Pilna paieška
Kitomis kalbomis:
English (Angliškai)
Grįžti į pagrindinį duomenų bazės puslapį
Syberija II
Pavadinimas originalo kalba:Syberia II
Serija:Syberija
Išleidimo data:2004 03 29
Autorius:Benua Sokalis (Benoît Sokal)
Kūrėjų kompanija:Microids
Leidėjų kompanija:Microids
Šalis:Prancūzija
Pagrindinės temos:Maginė fantastika, Magiškasis realizmas, Nuotykių
Perspektyva:Trečio asmens (Statiški stebėjimo taškai)
Valdymas:Point and Click
Grafika:2,5D
Garsas:Pilnas garsas
Veiksmo pradžios vieta ir laikas:Rusija, Dabartis
Diskų skaičius:2 kompaktiniai diskai
Scenarijaus aprašymas

Keitė Volker apsisprendė. Teisininkės darbas Niujorke, sutartys ir Amerika, vaikinas ir geriausia draugė jai – praeitis. Keitė visa tai iškeitė į kelionę prisukamu lokomotyvu į rytus – į Sibiro pakraštį. O gal į niekur. Į Syberijos salą, kur žolė mėlyna ir ganosi mamutai.

Senukas Hansas Voralbergas tiki, kad ta sala egzistuoja, ir Keitė pasirengusi padėti jam įgyvendinti vaikystės svajonę. O Keitės darbdaviai ketina susigrąžinti savo darbuotoją.

Traukinys įrieda į Romansburgą. Paskutinįjį miestelį prieš begalinius Sibiro sniegynus.

Kūrinio aprašymas

Prieš žaidžiant antrąją Syberiją geriausia būti perėjus ir pirmąją dalį. Nors abi jos išleistos kaip atskiri adventure, iš tikro tai turėjo būti vienas žaidimas. Antrojoje Syberijoje galima pažiūrėti trumpą paaiškinimą, kas vyko seniau, tačiau jo nepakanka, jei norite iš tikro įsijausti į B. Sokalio pasaulio atmosferą.

Syberija II grafika, atmosfera, siužetas ir žaidimo būdas iš esmės nesiskiria nuo pirmosios Syberijos. Tai – logiškas jos tęsinys, kur Keitė vis labiau tolsta nuo senojo savo gyvenimo ir kartu į vis atšiauresnes vietas patenka.

Kaip ir seniau, žaidimas nerealistiškas – čia pilna išgalvotų gyvūnų ir nelogiškos technikos, miestų ir tradicijų, tautų ir kultūrų, laikraščių ir telefonų kodų. O tai, kas tikra, gerokai pagardinta siurrealistinėmis, naiviomis, pasakiškomis detalėmis. Net tolimiausių Sibiro užkampių gyventojai čia kalba angliškai, visur veikia mobilusis ryšys, o Sibiro laikraščio klimato skiltis skelbia tik vieną dienos temperatūrą visam regionui.

B. Sokalis atsižvelgė į dalį kritikos ir kai ką pakeitė. Daugiau nebėra durų, ant kurių paspaudus tik pasigirsta komentaras, kad ten eiti nereikia ar negalima. Daugiau nebėra galimybės klausti kelis kartus to paties ir todėl aiškiai matosi, kada viskas, ką įmanoma buvo pašnekovui pasakyti, jau pasakyta. Visgi šie pakeitimai minimalūs ir iš esmės tai ta pati Syberija.

Reikalavimai kompiuteriui
Procesorius: Pentium II 350 MHz
Operatyvioji atmintis: 64 MB
Vaizdo plokštė: 16 MB
Diskasukis: 16x
Minimali vieta kietajame diske: 400 MB
DirectX: 7